درباره ما

موسسه زبان گلدیس از سال 1384 فعالیت خود را در تهران آغاز کرد و  تا کنون در زمینه تدریس زبان های انگلیسی و فرانسه فعالیت مستمر داشته است.

این موسسه با بهره گیری از اساتید کارآزموده و حرفه ای و با به کار گیری جدید ترین متد های آموزش زبان، تحت نظارت سیستم مدیریت کیفیت، اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی مینماید.

برنامه ریزی منظم و دقیق سالیانه و انسجام چشمگیر شیوه های آموزش از ویژگی های بارز ما میباشد.

موسسه ی زبان گلدیس آموزشگاهی کیفیت محور، پیشرو و پویاست که بر اساس استاندارد های روز آموزش زبان های خارجی و در قالب سیستم Communicative (فراگیری از طریق ارتباط) اقدام به آموزش کاربردی زبان مینماید. در این روش زبان آموزان در هر سطح (حتی در سطوح ابتدایی) در موقعیت صحبت کردن قرار می گیرند و دروس فراگرفته را از همان ابتدا به گفتار تبدیل میکنند.

در این موسسه تنها ملاک ارزیابی کیفیت آموزش، استاندارد های تعیین شده ی بین المللی است و سلایق شخصی در شیوه تدریس نقش قابل ملاحظه ای ندارند. در موسسه گلدیس انگلیسی امریکایی بر اساس کتابهای  American English File تالیف شده توسط دانشگاه آکسفورد تدریس میگردد.

برگزاری دوره های آموزشی ویژه ی آزمون های IELTS ، TOEFL و غیره از دیگر خدماتی است که در گلدیس ارایه میشود.

رضایت، توانایی بالا در برقراری ارتباط  به زبان انگلیسی و نتایج خیره کننده در آزمون های بین المللی از جمله IELTS و TOEFL همواره پشتوانه ی معنوی این موسسه بوده است.

yasamin.jpg